Sūtījuma apstrādes laiks

Pakas parasti tiek nosūtītas 2 dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas un tiek nosūtītas ar parasto pastu ar izsekošanu un nodošanu bez paraksta. Ja vēlaties piegādi ar Kurjeru, tad šo izvēli jūs varēsiet izdarīt pirms pirkuma apstiprināšanas. Neatkarīgi no sūtījuma izvēles, mēs jums nodrošināsim saiti, lai tiešsaistē izsekotu jūsu paku.

Piegādes maksā ietilpst apstrādes un iepakošanas maksas, kā arī pasta izmaksas. Maksa par pārkraušanu ir fiksēta, savukārt transporta maksa mainās atkarībā no sūtījuma kopējā svara. Mēs iesakām grupēt preces vienā pasūtījumā. Mēs nevaram grupēt divus atšķirīgus pasūtījumus, kas veikti atsevišķi, katram no tiem tiks piemērota piegādes maksa. Jūsu sūtījums tiks nosūtīts uz jūsu risku, taču īpaša uzmanība tiek pievērsta trauslu priekšmetu aizsardzībai.

Kastes ir pietiekami lielas un jūsu priekšmeti ir labi aizsargāti.

Ja mums ir liels pasūtījumu apjoms, sūtījumi var aizkavēties par dažām dienām. Piegādei, lūdzu, piešķiriet papildu dienas tranzītā. Ja jūsu pasūtījuma piegāde ievērojami aizkavēsies, mēs ar jums sazināsimies pa e-pastu vai tālruni.

Piegādes tarifi un Aprēķini

Jūsu pasūtījumu piegādes izmaksas tiks aprēķinātas un parādītas norēķināšanās laikā.

 • Piegādes metode: Standarta
  Sūtīšanas maksa: 6 €
  Aptuvenais piegādes laiks: 2-4 darba dienas

Faktiskās piegādes izmaksas var atšķirties, jo dažu preču piegādes izmaksas, tiek noteiktas pēc izmēra, nevis faktiskā svara. Piegādes un apstrādes izmaksas ir atkarīgas no produkta veida, daudzuma, svara, apstrādes, iepakošanas un nosūtīšanas galamērķa. Katrai precei būs jāmaksā sava piegādes maksa.

Reizēm var rasties piegādes kavējumi.

Sūtījuma apstiprināšana un Pasūtījuma izsekošana

Tiklīdz pasūtījums būs nosūtīts, jūs saņemsiet sūtījuma apstiprinājuma e-pastu, kurā būs norādīts(-i) izsekošanas numurs(-i). Izsekošanas numurs būs aktīvs 24 stundu laikā.

Muita, Nodevas un Nodokļi

Audiotehnika neuzņemas atbildību par muitas nodokļiem, kas piemēroti jūsu pasūtījumam. Visas maksas, kas tiek uzliktas piegādes laikā vai pēc tās, klients ir atbildīgs atmaksāt (tarifi, nodokļi).

Bojājumi

Audiotehnika neuzņemas atbildību par precēm, kas bojātas vai pazaudētas piegādes laikā. Ja pasūtījumu saņēmāt bojātu, lūdzu, sazinieties ar sūtījuma pārvadātāju, lai iesniegtu pretenziju.

Pirms pretenzijas iesniegšanas, lūdzu, saglabājiet visus iepakojuma materiālus un bojātās preces.

Klix apmaksas veidi

Pie mums vari norēķināties ar jaunāku un drošāku apmaksas metodi – Klix. Tas ir AS “Citadele banka” izstrādāts norēķinu risinājums, kas rūpējas par tavu datu un naudas drošību. Klix sniedz iespēju norēķināties ar karti, tiešo bankas maksājumu no bankas konta un veikt apmaksu pa daļām, noformējot aizdevumu tiešsaistē. Tā ir drošāka funkcionalitāte, kas nenodod tirgotājam maksātāja datus.

Klix Pay by card ir iespēja norēķināties ar VISA un Mastercard kartēm. Veicot maksājumu pirmo reizi, apmaksas formā pircējam ir iespēja piekrist saglabāt kartes datus Klix lietotnē. Ja piekritīsi saglabāt kartes datus, nākamreiz jebkurā vietnē ar Klix varēsi norēķināties ātrāk, jo kartes dati jau būs automātiski aizpildīti. Klix karšu norēķinu sistēma ir atbilstoša nozares datu drošības standarta PCI DSS prasībām.

Klix bankas maksājumi no sava bankas konta. Tā ir ātra un droša apmaksas metode, ar kuru par pirkumu var norēķināties tiešsaistē. Lai veiktu maksājumu, izvēlies savu banku, autorizējies un apstiprini maksājumu. Klix ir drošs bankas maksājumu ierosinātājs, kas nodrošina pakalpojumu saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvu Payment services (PSD 1) – Directive 2007/64/EC.

Klix Pay Later nodrošina pilnībā attālinātu, drošu un ātru aizdevuma noformēšanu. Interneta veikalu apmeklētājiem ir iespēja veikt apmaksu, noformējot aizdevumu bez ikmēneša %.

Saņem Klix partneru – aizdevumu izsniedzēju piedāvājumus, salīdzini un izvēlies sev piemērotāko piedāvājumu, un paraksti aizdevuma līgumu attālināti.

Kurš var iegādāties preces, izmantojot aizdevumu?

 • Jebkurš pastāvīgais Latvijas iedzīvotājs;
 • Aizdevuma ņēmējam jābūt pastāvīgiem oficiāliem ikmēneša ienākumiem;
 • Aizdevuma ņēmēja vecums: no 18 līdz 80 gadiem.

Informācija par pirkuma apmaksu, izmantojot aizdevumu

 • Aizdevuma summa: no 50 EUR līdz 7000 EUR;
 • Aizdevuma termiņš: no 1 līdz 36 mēnešiem;
 • Ja pirkuma summa ir vairāk kā 1400 EUR, tad 10% no pirkuma summas ir jāapmaksā no saviem līdzekļiem;
 • Aizdevuma noformēšanai nepieciešams kvalificētais Smart-ID vai AS “Citadele banka” internetbanka, kā arī pase vai ID karte;.

Lai iepirkšanās būtu atbildīga, vienai personai, izmantojot Klix Pay Later, ierobežojam iespēju aizņemties ne vairāk par 7000 EUR pēdējo 30 dienu laikā.

Ērtākai Klix lietošanai pircējiem rekomendējam lejupielādēt Klix lietotni play store vai app store. Maksā ar pāris klikšķiem – ātri un ērti.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par šo Pasūtīšanas un Piegādes politiku, varat sazināties ar mums: